Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Виница
189 000 €
369 651.87 лв.

(3 500 €, 6 845.41 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
Коригирана в 15:08 на 11 май, 2026 год.
Обявата е посетена 27 пъти.
Площ:
54 m2
Етаж:
2-ри от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

Код оферта: 45890

Предлагаме на Вашето внимание обзаведен апартамент в нова тухлена сграда с Акт 16. При обзавеждането е обърнато внимание и на най-малкия детайл.

Жилището се намира в тухлена сграда с асансьор. Апартаментът е чиста жилищна площ 54кв.м.

Състои се от: голям коридор, просторна всекидневна с кухненска част, родителска спалня с дрешник, баня с тоалетна.

Апартаментът е правен за лично ползване, с чисто ново обзавеждане - с бутикови мебели, нови електроуреди, мека мебел. Продава се във вида от снимките.

Перфектна локация - имота се намира в близост до центъра на кв. Виница и същевременно на тихо и спокойно място.

Брокер Недвижими Имоти: Дарин Щерев - 0877 86 66 23

'РУДИ КЕЙ': Компанията предлага всички необходими юридически и технически проверки на имота, както и възможностите за оптималната им реализация, организира всички етапи на сделка за покупко-продажба или наемни отношения до нейното финализиране с нотариално прехвърляне на имота. Съдейства за отпускане на банкови кредити при възможно най-добри условия за клиента. Компанията е регистрирана по ЗЗЛД като администратор на лични данни, което гарантира сигурността на клиентите. Ако проявявате интерес към тази оферта, необходима Ви е допълнителна информация, желаете да направите оглед на имота, оставаме на Ваше разположение за всякакви въпроси.
Особености
Тухла
Асансьор
С паркинг
Обзаведен
Контрол на достъпа
За контакт:
0877 866 623